Биржа валютЮридические услугиРекрутинг и менеджментМобильная связьНедвижимостьБухгалтерский аутсорсинг
главная
новости
форум
галерея
сонник
юмор
ЖЗЛ
смс
книги
оружие
TOP-45 mp3
календари
гороскопы
рынки Киева
антиквариат
история религий
история банкнот
история стран

Навигация 
 О компании
 Аутсорсинг
 Наши клиенты
 Каталог услуг
 Статьи по бухгалтерии
 В помощь предпринимателям
 Первая отчётность
 Реквизиты счетов
 Контакты

Каталог сайтов
Обмен ссылками

Карта сайта

на главную
назад
поиск
сделать домашней
в избранное
полный экран
перейти на форум
Быстрая навигация

Телефонная база 09: Киев
Телефонная база 09: Организации
Телефонная база 09: Киевская область
База ГАИ: Личный транспорт
База ГАИ: Предприятия


Помощь сайтуZ364620070636

ПОИСК
Яndex
 

Оперативні дії податківців по викриттю випадків заробітної плати «в конвертах»

ВнизРазвернуть на весь экран
Категории:

На сьогоднішній день заробітна плата є одним з основних джерел доходів громадян. Але, на жаль, тіньові процеси у сфері виплати заробітної плати на даний час набули особливого поширення, а проблема боргів із її виплати тягнеться не один рік.

Податківцями Подільського району м. Києва проведена велика робота по розкриттю підприємств, які виплачують заробітну плату «в конвертах» та легалізації трудових відносин між роботодавцями та найманими робітниками.

Так, управління оподаткування фізичних осіб спільно із державною адміністрацією Подільського району та Головним відділом податкової міліції ДПІ у Подільському районі м. Києва створили робочу групу та провели 29 засідань з питань легалізації виплати заробітної плати та підвищення рівня заробітної плати та недопущення виплати заробітної плати в «конвертах». На засіданнях було заслухано керівників 193 підприємств.

За результатами проведених перевірок з питань дотримання чинного законодавства при виплаті заробітної плати, донараховано 9,3 млн. грн. (з них 2189 тис. грн. по СГД – юридичних особах та 2,3 млн. грн. по СПД – фізичних особах).

До бюджету надійшло 7,6 млн. грн., в тому числі по СГД – юридичних особах – 1,5 млн. грн. та 6038 тис. грн. по СПД – фізичних особах.

По підприємствах, які не відреагували на вимоги чинного законодавства аналітичні матеріали були передані до ГВПМ Подільського району м. Києва, а саме: з питань виплати заробітної плати у розмірі менше законодавчо встановленого рівня – 21 СГД, з питань порушення терміну виплати заробітної плати – 4.

Крім того, за результатами контрольно-перевірочної роботи виявлено 12 СПД – фізичних осіб, які використовували працю 27 найманих працівників без укладання трудових угод та з виплатою не облікованих та прихованих доходів. Матеріали перевірок передано до ГВПМ ДПІ у Подільському районі м. Києва для подальшої передачі до Прокуратури та Управління Пенсійного фонду в Подільському районі м. Києва.

В ході операції «Бюджет» податківцями опрацьовано 669 підприємств, установ, організацій (проведено зустрічей, заслухано на засіданнях комісій, проведені співбесіди, надіслані листи) щодо легалізації заробітної плати та збільшення розміру заробітної плати, у яких згідно податкової звітності ф. 1ДФ заробітна плата нараховувалась у розмірі менше законодавчо встановленого рівня чи на рівні. За результатами спільних дій з органами місцевої влади 217 СГД, та індивідуально-роз'яснювальної роботи 452 СГД було підвищено рівень заробітної плати працівникам 589 СГД.

Збільшилися надходження по ПДФО, надійшло 1,3 млн. грн.

Так, наприклад, ТОВ БНФ «Славутич», (ремонт та технічне обслуговування піднімально-транспортного устаткування), кількість працюючих 17 чол., середня заробітна плата 617,15 грн. За результатами проведених заходів підвищено рівень заробітної плати до 1500,0 грн.

ТОВ «Київ Кепітал Сервіс», (діяльність у сфері послуг по прибиранню службових приміщень та прилеглих територій), кількість працюючих 43 чол., середня заробітна плата складала 195,0 грн. за рахунок того, що працівники працювали неповний звітний період. Крім того, частина працівників працювало від 0,1 до 1,0 ставки. Після проведених заходів податківців щодо підвищення рівня заробітної плати всі працівники переведені на повний робочий день із заробітною платою від 1200 до 2100,0 грн.

Шановні громадяни, керівники підприємств, установ, організацій та підприємці! Податківці Подільського району м. Києва звертають Вашу увагу на недопустимість випадків виплати заробітної плати «у конвертах», або в розмірах нижче мінімальної. Адже, за порушення прийдеться відповідати перед Законом.

"ДПА у м.Київ"

вверх

полный экран

Добавление комментария
Имя (ник):
E-mail:
Текст комментария:

Последние 10 новостей этого раздела:

02.11.2010 Трест «Київміськбуд-6» повністю погасив заборгованість із заробітної плати
02.11.2010 Оперативні дії податківців по викриттю випадків заробітної плати «в конвертах»
02.11.2010 Державна податкова адміністрація у м. Києві звертає увагу платників податків на зміни, які відбулися у Довіднику пільг, наданих чинним законодавством
02.11.2010 Розстрочення заборгованості по внесках до Пенсійного фонду Постанова Пенсійного фонду України від 27.09.2010 № 21-4
02.11.2010 Акція "Бухгалтерська фортуна": результати жеребкування від 28.10.2010 р.
17.09.2010 Бродский: Цифровая подпись будет бесплатной
17.09.2010 Вступает в силу новое Положение о Госфинмониторинге
16.09.2010 До уваги платників місцевих податків
16.09.2010 Киевсовет внес изменения в столичный бюджет
14.09.2010 До уваги творчих спілок в сфері архітектури

вверх


биржа валют :: юридические услуги :: рекрутинг и менеджмент :: мобильная связь :: недвижимость :: бухгалтерский аутсорсинг

2004-2007 Информационный портал "Компании "Империя"
Все материалы являются собственностью "Компании "Империя",
если не указано иначе.
Связаться с вебмастером

Телефоны: (044)536-12-60
E-Mail: office@imperia.net.ua


zxroot